ďťż
Adwokat Radca prawny Notariusz doradca podatkowy rzecznik patentowy
ďťż
Notariusz NotariuszeAdwokat AdwokaciRadca prawny Radcy prawniDoradca podatkowy Doradcy podatkowiRzecznik patentowy Rzecznicy patentowi
Loguj
Login:
Hasło:
Przypomnienie hasła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie!

Szukaj
Gdzie:
Fraza:
Newsletter
E-mail:
Rekomendowane i polecane Firmy


Tworzenie stron WWW dla kancelarii

Szanowni Państwo, coraz większa dostępność Internetu oraz szybko rosnąca popularność, sprawiają że strony internetowe są dzisiaj nieodłączną częścią prowadzenia każdego biznesu. Strona internetowa to doskonały kanał komunikacji, dzięki któremu klienci na całym świecie otrzymują stały i przede wszystkim wygodny dostęp do naszej oferty. Jest to narzędzie tanie, szybkie w działaniu i łatwe w obsłudze dla każdego pracownika. Znaczenie Internetu będzie wciąż rosło, dlatego warto wyjść naprzeciw obecnym i przyszłym oczekiwaniom klientów i zapewnić sobie obecność w Internecie już teraz.

Proponujemy Państwu nie tylko możliwość umieszczenia ogłoszenia w naszym serwisie, ale także kompleksowe usługi tworzenia stron internetowych związanych z tematyką prawniczą (strony kancelarii, serwisy prawne, bazy wiedzy prawniczej i inne). Współpracujemy w tym zakresie z profesjonalną agencją marketingową, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu w pełni kompleksową usługę. Przygotujemy dla Państwa profesjonalny projekt graficzny, zaprojektujemy stronę internetową i uruchomimy ją w Internecie. Doradzimy także w kwestiach technicznych, pomożemy przy wyborze domeny i zakupie serwera. W razie potrzeby zajmiemy się także pozycjonowaniem strony, aby udostępnić Państwa ofertę szerokiej grupie klientów. Wszystkie tworzone przez nas strony są przyjazne wyszukiwarkom internetowym, przez co z łatwością można je odnaleźć w wyszukiwarce Google.

Oprócz wsparcia technicznego, oferujemy także bezpośrednie konsultacje, które pozwolą na dopasowanie usługi do Państwa oczekiwań. Nasze doświadczenie pozwoli z pewnością uniknąć wielu nieporozumień wynikających ze współpracy z osobami nieobeznanymi z tematyką prawniczą. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i unikną niepotrzebnego wyjaśniania kwestii oczywistych dla prawników. Za każdym razem, po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, przedstawimy Państwu ofertę cenową i po jej zaakceptowaniu nie spoczniemy, dopóki strona nie będzie spełniała wszystkich oczekiwań.

Aby zamówić stronę internetową, poznać wycenę lub zadać pytanie związane z jej przygotowaniem, prosimy przesłać wiadomość na adres e-mail: biuro@prawnicypolscy.pl .Partnerzy
Szkolenia i Konferencje Polish Jessup
Notariusz | Adwokat | Radca prawny | Doradca podatkowy | Rzecznik patentowy | Kontakt | Regulamin | Mapa serwisu
Copyright © 2006-2023 Baltica